W zawiązku z przygotowywaną publikacją proszę o kontakt osoby, które rozmawiały z W. Podgórskim w okresie: kwiecień 2011 - czerwiec 2012. Dziękuję.
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą samobójstwo. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą samobójstwo. Pokaż wszystkie posty
2012/03/05
Wiesław Podgórski - samobójca?
Etykiety:
16,
filipek,
gru,
kgb,
kujawa,
lepper,
łakomski,
marcin,
nowogrodzka,
obywatele,
paz,
pazik,
Podgórski,
Polska,
samobójstwo,
samooborona,
stowarzyszenie,
Warszawa,
Wiesław,
WSI
2010/05/23
Zobojętnieć?
Czy zupełnie zobojętnieć na losy innych, żeby z goryczy nie zemrzeć? Odizolować się? Udawać, że nic się nie dzieje? Pisanie Romana Sklepowicza o bankowych samobójcach nie jest beletrystyką. To literatura faktu. Złość ogromna ogarnia. Kto odpowie za te nieszczęścia, bo nie sami nieszczęśnicy są sobie winni? >>> Trzy kromki chleba... Dla kogo to PAŃSTWO? Dla kombinatorów? Jak długo jeszcze panie i panowie liberałowie?
Etykiety:
banki,
państwo,
poszkodowani,
prawo,
samobójstwo,
Sklepowicz
2009/02/03
Widma
Dzieci z Kolonii Karnej w Kłominie koło Bornego Sulinowa.Miasto - widmo
Kłomino to była sowiecka baza wojskowa.
Miasto wygląda jak po wybuchu bomby atomowej.
Przez lata rozkradane i dewastowane.
Kto ukradł miasto?
W pobliskim Bornem Sulinowie "bezdomny świadek powiesił się w radiowozie".
Czy ktoś za to odpowie?
Z nieodległego Koszalina, do gen. Wojciecha Jaruzelskiego wybrała się
delegacja z listą moralnego poparcia.
Natomiast Prezydent Koszalina zdecydował, by imieniem nieżyjącego kardynała Ignacego Jeża nazwać rondo u zbiegu ulic Fałata - Gdańska - Jana Pawła II. Pomysł w formie uchwały będzie jeszcze głosowany przez radnych miejskich na najbliższej sesji.
Widmo kryzysu krąży nad RP.
Co mają zrobić Polacy?
Moja kochana sąsiadka doradza żebyśmy byli szczęśliwi.
Kłomino to była sowiecka baza wojskowa.
Miasto wygląda jak po wybuchu bomby atomowej.
Przez lata rozkradane i dewastowane.
Kto ukradł miasto?
W pobliskim Bornem Sulinowie "bezdomny świadek powiesił się w radiowozie".
Czy ktoś za to odpowie?
Z nieodległego Koszalina, do gen. Wojciecha Jaruzelskiego wybrała się
delegacja z listą moralnego poparcia.
Natomiast Prezydent Koszalina zdecydował, by imieniem nieżyjącego kardynała Ignacego Jeża nazwać rondo u zbiegu ulic Fałata - Gdańska - Jana Pawła II. Pomysł w formie uchwały będzie jeszcze głosowany przez radnych miejskich na najbliższej sesji.
Widmo kryzysu krąży nad RP.
Co mają zrobić Polacy?
Moja kochana sąsiadka doradza żebyśmy byli szczęśliwi.
Etykiety:
bezdomny,
Borne Sulinowo,
Kłomino,
Koszalin,
kryzys,
moralne,
nieżyjący,
poparcie,
radiowóz,
referendum,
samobójstwo,
Sopot,
szczęśliwi,
świadek
Subskrybuj:
Posty (Atom)


