Pokazywanie postów oznaczonych etykietą państwo. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą państwo. Pokaż wszystkie posty

2010/05/23

Zobojętnieć?

Czy zupełnie zobojętnieć na losy innych, żeby z goryczy nie zemrzeć? Odizolować się? Udawać, że nic się nie dzieje? Pisanie Romana Sklepowicza o bankowych samobójcach nie jest beletrystyką. To literatura faktu. Złość ogromna ogarnia. Kto odpowie za te nieszczęścia, bo nie sami nieszczęśnicy są sobie winni? >>> Trzy kromki chleba... Dla kogo to PAŃSTWO? Dla kombinatorów? Jak długo jeszcze panie i panowie liberałowie?

2010/03/16

Wybory dokonane przed wyborami

Od 1990 roku w Polsce odebrało sobie życie ponad STO TYSIĘCY OSÓB! Tylko w roku 2009 – ponad 4500... Żaden z rządzących ani słowem nie zająknął się o jakiejś żałobie narodowej (choćby na pół godziny), żaden z urzędasów nie pomyśłał o tym, czy dla tych w beznadziejnych sytuacjach nie stworzyć jakiejś szczególnej procedury, jakiejś braterskiej "duszy", która mogłaby ocalić ich życie? Jakiś pomnik albo tabliczka upamiętniająca i przypominająca "katom" o 100 tysiącach. Że tacy nasi bracia i siostry w ogóle byli z nami. O tym , że ludzie aparatu Państwa winni działać PRZEDE WSZYSTKIM w interesie obywatela mówi się TYLKO w kampanniach wyborczych i pamięta się do ogłoszenia wyników wyborów. LUDZI NIE MOŻNA KOCHAĆ ZA COŚ A TYLKO MIMO WSZYSTKO >>> by mieli takie same szanse, do ostatniej chwili.

2009/10/01

Pora na stan wyjątkowy?

Chyba pora na stan wyjątkowy lub chorobowy. Niewątpliwie czas najwyższy na zakazanie członkom Rządu hazardu państwowymi pieniędzmi. Niech grają na własny rachunek. Jednorękich bandytów ci u nas w bród. Szczególnie przy rządowym korycie. POdobnie jak POlityków - "dyslektyków", mających ogromne problemy z czytaniem i rozumieniem ustaw. Np. tej o korupcji traktującej.
Jak zwykle zawiniły krasnoludki >>> coś takiego twierdzi minister Andrzej Czuma.
Po tym co wyprawia, to chyba bardziej lekarz nadawałby się do kontaktu z nim /szefem CBA - dopisek mój/, a nie prokurator - powiedział Czuma.
Czy kiedyś pojawi się jakaś Grupa Opercyjna?
Rząd jest nieuleczalnie chory...

Rząd nie zorientował się, że gdzieś w Polsce ukradziono miasto.
Kłomino koło Bornego Sulinowa >>> Pozostało miasto - widmo.
Chocholi taniec >>> trwa...

Rząd jest chory...

2009/04/19

Nielegalni

Posted by Picasa

Manifa nielegalnych imigrantów w Warszawie. Kwiecień 2009.
Foto Z. Mac