Pokazywanie postów oznaczonych etykietą PO. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą PO. Pokaż wszystkie posty

2011/01/20

Siała baba MAK

Pomyślałem sobie, że "makowiny były kiedyś podstawowym surowcem do produkcji "kompotu". Płyn ten wstrzykiwany do żyły powodował stan pobudzenia. Był najbrudniejszym narkotykiem na świecie. Dłużej stosowany wywoływał uzależnienie, niewyobrażalny ból i... śmierć.

Raport MAK jest takim właśnie narkotykiem, który wskrzykuje się nie tylko Polakom ale i tzw. światowej opinii. Pierwszą ofiarą będzie moja Ojczyna - Polska.

Wielu rządzących uzależniło się od narkotyku nazywanego KŁAMSTWEM jeszcze w czasach realnego socjalizmu. I tak im zostało. Na kłamstwie próbują zbudować "powszechny dobrobyt". Zapewnić sobie rząd dusz i wypchane kabzy.

Jak długo jeszcze?

Kilka dni, tygodni, miesięcy...? Jeżeli trwać będą ONI i ich kłamstwa, to moja OJCZYZNA zdechnie jak pies pod płotem...".
Ducha prawdy dziś wypatruję! Czy się pojawi?
Rozpoczyna się! Jest 15:08, 13 stycznia 2011 roku.
Premier powiedział: Nie jest to raport kompletny...
Trwam w napięciu, na co jeszcze się może odważyć wobec Moskwy...
Kiedyś polskie ziemie opuściła armia sowiecka. Pozostał po niej pokaźny majątek. Zniknął błyskawicznie, tak jak miasto Kłomino koło Bornego Sulinowa - które stało się "miastem widmem". Wielu dziennikarzy próbowało wyjaśnić w czyje ręce przeszły te dobra, za czyją zgodą i w jaki sposób? Majątek wart setki milionów dolarów. Nie uwzglądniając wartości broni porzuconej lub sprzedanej w ostatniej chwili przez żołnierzy armii sowieckiej. Do dziś nie wyjaśniono losów dwóch głowic nuklearnych.
Wielu dziennikarzy próbowało i szybko zrezygnowało. Padali ofiarą "przypadkowych, bandyckich napadów", odpadały im w czasie jazdy koła od samochodów lub auta płonęły na parkingu, ginęły komputery, telefony, sprzęt - z domów i biur - kradzione przez "przypadkowych złodziei".
Gorzej - ginęli informatorzy, tak jak młody człowiek, który powiesił się na pasku w... radiowozie.
Pomimo "dochodzeń i śledztw", poza jednym przypadkiem, żadnej ze spraw nie udało się ani policji, ani prokraturom, wyjasnić. Wielu sprawców pozostaje do dziś bezkarnymi. Choć "przypadki" zdarzają się co raz rzadziej. To dzięki solidarności pozostałych kolegów dziennikarzy, nie odniosły skutku próby szkalowania i zniesławiania na forach internetowych, podejmowane przez "przypadkowe osoby".
Obecnie, po 'przypadkowych" zdarzeniach z kwietnia 2010 /sic!/ - o których możemy opowiadać a nie pisać, bo są przedmiotem dochodzeń - kilkoro z nas wymaga... specjalistycznej pomocy medycznej. Trochę jesteśmy połamani.
Dziękujemy za dobre słowo, wizyty w szpitalach, wsparcie finansowe i rzeczowe /straciliśmy sprzęt komputerowy, video, audio, foto/, wielu osobom. M. in.: Annie F., Annie P., Agnieszce P., Ewie S. /dziennikarkom/, Teodorowi W., Zbigniewowi Sz., Andrzejowi T., Jackowi J., Romanowi S. /publicystom, społecznikom/. Dziękujemy wielu anonimowym darczyńcom i "podtrzymywaczom na duchu". Dzięki Wam udało nam się przetrwać niejednego "doła", niejedną chwilę pooperacyjnego bólu i szpitalnej samotności.
Jeżeli macie jeszcze cierpliwość - pomagajcie dalej. Do pozostałych czytelników tego listu zwracam się z apelem...
Dwie osoby z naszego grona wymagają pilnego przeprowadzenia kolejnych operacji /ortopedia/. Niestety, są one odpłatne /ca. 4.500,- jedna/. Podobnie jak rehabilitacja dla trzeciej /ca. 2.500,-/.
Liczymy na "ściepę", bo ani pomoc socjalna ani jakakolwiek inna ze strony państwa /pod obecnymi rządami/, nie jest takim jak my - dana. Większość z nas żyje bez rodzin. Co ma swoje zalety, bo nie ma kogo poza nami, "przypadkowym chliganom i złodziejom" - gnębić i prześladować.
Powrócimy do zadawania pytań o wpływ sowieckiej agentury na losy Polski. Tym trudniej będzie wciskać nam kolejne MAK - owce, im więcej dziennikarzy przyłączy się do sprzeciwu, nie tylko przy stolikach kawiarnianych, ale - jeżeli jest to dla nich niewykonale w rodzimych redakcjach - to przynajmniej w Internecie.
Prawda i jedynie prawda, może wyzwolić obecnych uzurpatorów, mentorów polskości, od złudzeń. Na koniec pozbawiając ich władzy.
Chwile prawdy... o tym za co żyjemy.

Jeżeli możesz - pomóż...

Darowizną - konto: 23 2490 0005 0000 4000 5978 4413 Alior Bank.

Wpłata nawet grosza pomoże w wykonaniu wspomnianych operacji i skierowaniu jedneej osoby na rehabilitację.
Tytuł przelewu: wsparcie.

Pożyczką - konto:  25 1140 2004 0000 3302 5398 4081 mBank.
Jak wyżej co do przeznaczenia, z tym że środki będą traktowane jako użyczone i zwrócone w ciągu 3 miesięcy od wpłaty.
Tytuł przelewu: użyczenie.
Uzyczone środki możemy też odpracować jako operatorzy, fotoreporterzy, akustycy, publicyści, czy też jako dozorcy na budowie lub opiekunowie starszych osamotnionych osób lub w dowolnej, uczciwej formie.

Poszukujemy pokoju /od zaraz/, "przy rodzinie", na okres ok. 3 miesięcy, w Warszawie, dla dziennikarza po rehabilitacji /chodzi o własnych siłach, świetnie gotuje, jako tako sprząta/. Pracuje w domu, przy komputerze.

Informacje telefonicznie /24 h/: +48 790808523 /Maciej lub Zdzisław/.

E - mail: free.radio.info@gmail.com

/.../

Uznajemy, że raport MAK jest takim samym policzkiem wymierzonym Polsce i Polakom, jak do tej pory niewyjaśniona do końca "nocna zmiana", przedstawiona kiedyś doskonale przez Jacka Kurskiego w jego filmie. To co stało się pod "okągłym stółem", jest w naszej opinii największym politycznym złem wyrządzonym milionom Polaków. To zło trwa i czyni z wielu wasali. Tyle, że nie ze wszystkich.
Prosimy o chwilowe, dalsze nie łamanie kończyn.

Odrobina historii...

2010/05/22

Bitwa o Polskę?

Polska aferalna, Polska służb – to kraj Bronisława Komorowskiego, który jako jedyny poseł Platformy Obywatelskiej głosował przeciwko rozwiązaniu WSI – służb podporządkowanych operacyjnie i personalnie sowieckiemu GRU.
Komorowski, gdy zaczynał sprawowanie funkcji marszałka sejmu, miał powiedzieć : „Muszę zobaczyć aneks do raportu”. Nic dziwnego, że poznanie zawartości aneksu do raportu z likwidacji WSI było tak ważne, skoro według niektórych informacji faworyt Platformy w wyborach prezydenckich jest jednym z jego bohaterów.
Wcześniej, przy okazji upublicznienia raportu z likwidacji WSI, nie bez kozery Komorowski mówił: „Raport WSI był wymierzony przeciwko mnie osobiście. Jako były minister obrony narodowej musiałem się przeciwstawić, niestety udanej, próbie likwidacji kontrwywiadu i wywiadu Polski. To jest eksces, wydarzenie bez precedensu. Ekipa braci Kaczyńskich doprowadziła do poważnego osłabienia polskiego wywiadu.” >>> Rzecznik Kremla.

2010/05/09

Mieć wszystko

Żeby było jeszcze śmieszniej, także w czasie kampanii wyborczych, obchodów zwycięstw i porażek oraz... Żeby było jeszcze śmieszniej trzeba wierzyć, że PO nie będzie miała wszystkiego...
"To nieprawda, że u władzy są sami nieuczciwi ludzie. Nie zapominajmy, że są również zwyczajnie niekompetentni"...
Żeby było jeszcze... >>> śmieszniej, ludzie rodzą się wolni i równi wobec prawa. Potem każdy musi sobie jakoś radzić >>> zdaniem Adama Pietrasiewicza.

2009/12/12

Państwo duchów?

PObliskie ruiny. Foto: Zacho.

Jak niewiele brakuje żeby obecni "polytycy" zrobili z POlski państwo duchów, doskonale pokazuje film Pawła Sudera >>> "Kłomino - miasto duchów".
Za rozgrabienie miasta do dziś nikt nie odpowiedział. PO wielu latach autorzy tej grandy pełnią nadal funkcje w lokalnym samorządzie i organizacjach rządowych.
Panie premierze, kiedy zacznie pan walczyć z sitwą, do czego sam pan kiedyś tak gorąco namawiał?
Przed czy po kolejnej kampanii wyborczej /wybiórczej/?
W Kłominie, przed kilkoma laty, utworzono Kolonię Karną dla najbiedniejszych rodzin. Nie pasowały do "krajobrazu dobrobytu" lansowanego przez PO.

2009/12/09

Mówią, że mają sposób i na PO, i na PiS

Najpierw wniosek do sądu o rejestrację, potem kongres i wybranie własnego kandydata na prezydenta. I do tego żadnych kompromisów. Na polską scenę polityczną wkracza nowa partia, która zapowiada, że nie będzie żadną przystawką i nie marzy o koalicjach. "To ma być nowa jakość" - mówią jej liderzy. Czy dadzą radę PO i PiS?

Według środowej "Rzeczpospolitej" wspólnym kandydatem Polski Plus i Prawicy Rzeczypospolitej będzie lider tego ostatniego ugrupowania Marek Jurek.


Trzymam kciuki za Marka Jurka. Tylko czy On wytrzyma?
Zdzisław R. Mac

2009/10/04

Czy to jesienne POrządki w POlityce?

Edukacja już niewiele tu pomoże. >>> Pora na mówienie prawdy.
Ze skarbu państwa prawie wszystko wymiecione.
Kiedy Pan Premier POzamiata po SAMYCH SWOICH
w PO i Rządzie?

2009/10/01

Pora na stan wyjątkowy?

Chyba pora na stan wyjątkowy lub chorobowy. Niewątpliwie czas najwyższy na zakazanie członkom Rządu hazardu państwowymi pieniędzmi. Niech grają na własny rachunek. Jednorękich bandytów ci u nas w bród. Szczególnie przy rządowym korycie. POdobnie jak POlityków - "dyslektyków", mających ogromne problemy z czytaniem i rozumieniem ustaw. Np. tej o korupcji traktującej.
Jak zwykle zawiniły krasnoludki >>> coś takiego twierdzi minister Andrzej Czuma.
Po tym co wyprawia, to chyba bardziej lekarz nadawałby się do kontaktu z nim /szefem CBA - dopisek mój/, a nie prokurator - powiedział Czuma.
Czy kiedyś pojawi się jakaś Grupa Opercyjna?
Rząd jest nieuleczalnie chory...

Rząd nie zorientował się, że gdzieś w Polsce ukradziono miasto.
Kłomino koło Bornego Sulinowa >>> Pozostało miasto - widmo.
Chocholi taniec >>> trwa...

Rząd jest chory...

2009/03/10

Poseł J. Palikot jest chamem

Co wspólnego ma śmierć profesora Zbigniewa Religi z eutanazją? Zdaniem Janusza Palikota, wiele. Poseł PO przekonywał w programie "Teraz my!" w TVN, że były minister zdrowia zrezygnował z uporczywej terapii, ponieważ wolał żyć krótko, ale w dobrym stanie, niż odchodzić długo i w męczarniach. 
Więcej >>> Dziennik

Co ma wspólnego wypowiedź posła J. P. z ogólnie pojmowaną przyzwoitością?
Nic. Poseł J.P. jest normalnym chamem.
Kto tego nie rozumie, ten także jest chamem.
Kolej na Pana ruch, Panie Premierze...

Zdzisław R. Mac