W zawiązku z przygotowywaną publikacją proszę o kontakt osoby, które rozmawiały z W. Podgórskim w okresie: kwiecień 2011 - czerwiec 2012. Dziękuję.
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą WSI. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą WSI. Pokaż wszystkie posty
2012/03/05
Wiesław Podgórski - samobójca?
Etykiety:
16,
filipek,
gru,
kgb,
kujawa,
lepper,
łakomski,
marcin,
nowogrodzka,
obywatele,
paz,
pazik,
Podgórski,
Polska,
samobójstwo,
samooborona,
stowarzyszenie,
Warszawa,
Wiesław,
WSI
2010/05/22
Bitwa o Polskę?
Polska aferalna, Polska służb – to kraj Bronisława Komorowskiego, który jako jedyny poseł Platformy Obywatelskiej głosował przeciwko rozwiązaniu WSI – służb podporządkowanych operacyjnie i personalnie sowieckiemu GRU.
Komorowski, gdy zaczynał sprawowanie funkcji marszałka sejmu, miał powiedzieć : „Muszę zobaczyć aneks do raportu”. Nic dziwnego, że poznanie zawartości aneksu do raportu z likwidacji WSI było tak ważne, skoro według niektórych informacji faworyt Platformy w wyborach prezydenckich jest jednym z jego bohaterów.
Wcześniej, przy okazji upublicznienia raportu z likwidacji WSI, nie bez kozery Komorowski mówił: „Raport WSI był wymierzony przeciwko mnie osobiście. Jako były minister obrony narodowej musiałem się przeciwstawić, niestety udanej, próbie likwidacji kontrwywiadu i wywiadu Polski. To jest eksces, wydarzenie bez precedensu. Ekipa braci Kaczyńskich doprowadziła do poważnego osłabienia polskiego wywiadu.” >>> Rzecznik Kremla.
Subskrybuj:
Posty (Atom)


