Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Warszawa. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Warszawa. Pokaż wszystkie posty

2012/03/05

Wiesław Podgórski - samobójca?

W  zawiązku z przygotowywaną publikacją proszę o kontakt osoby, które rozmawiały z W. Podgórskim w okresie: kwiecień 2011 - czerwiec 2012. Dziękuję.

2011/06/09

Zamordowali mnie na "facebook"

8 czerwca 2011 roku, ok. godziny 18.00, zamordowano mnie na "facebook - u". Bez uprzedzenia. Byłem tam a teraz mnie nie ma. Ukradziono mi MOJE myśli, zdjęcia, przemilczenia... Nareszcie poczułem się jak w czasie stanu wojennego albo gorzej! To już nie jesteśmy w naszym domu?!

2009/10/14

Przybywajcie do piwnicy

15 października 2009 roku, po 18.00, w salonie prasowym Piwnicy pod Świętoszkiem Tomasz Marzecki - aktor, ujawni tajemnice pobytu Włodzimierza Wysockiego w Warszawie. Wysocki prowadził nerwowy i artystycznie chaotyczny tryb życia, był uzależniony od alkoholu i narkotyków. W decydującym stopniu doprowadziło to do jego przedwczesnej śmierci na zawał serca. Jego śmierć poruszyła całą Rosję, a pogrzeb w wyludnionej z powodu olimpiady Moskwie zgromadził tłumy. Do dziś jego grób tonie w kwiatach, a wielbiciele jego twórczości starają się zgłębić fenomen Wysockiego... Utwory F. Chopina zagra utalentowany gitarzysta. Dziennikarze nie tylko obywatelscy mile widziani. Herbatka z soczkiem malinowym na koszt firmy.

Więcej informacji: 0-790808523.

Salon prasowy Piwnicy pod Świętoszkiem - Warszawa, ul. Jezuicka 6/8, Stare Miasto. Przybywajcie. Niech wam pogoda nie przeszkodzi.

2009/06/18

Pałac stoi tak jak stał

Posted by Picasa
Dar narodu dla narodu. Foto: Z. Mac

PKiN wzniesiono "jako dar narodu radzieckiego dla narodu polskiego", a pomysłodawcą jego budowy był >>> Józef Stalin.

Stanie "na głowie" może być jedną z metod zarabiania na życie w pogłębiającym się kryzysie.

2009/05/23

Marsz Wyzwolenia Konopi

Posted by Picasa

Ty potrzymaj, ja pokruszę

Ręce mi opadły od słuchania głupot w wydaniu polytyków
Postanowiłem odpocząć przed manifą zaplanowaną na 23 maja 2009 r.,
o godzinie 15.00, pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie.
To może być jedyny, udany marsz wyzwolenia w tym roku.
Przed rokiem było ciekawie>>> trochę póżniej pod Sejmem.

Uprawa >>> konopii siewnych może uratować polską gospodarkę
a wielu polytyków wyrwać z chorób psychicznych.
Więcej luzu a mniej kłamstw drodzy państwo.



Prośba, w przyszłości proszę nie przenosić tego Marszu do Krakowa.

2009/03/20

Sitwa boi się sieci?

Coraz więcej polskich samorządów decyduje się na uruchomienie u siebie darmowego internetu bezprzewodowego. Aby jednak nie stanowił on konkurencji dla komercyjnych hot spotów, nakładane są w nich często pewne ograniczenia. Dotyczą one głównie transferu (który pozwala na oglądanie stron i sprawdzenie poczty, ale już nie na pobieranie muzyki czy filmów) lub maksymalnego czasu połączenia.

Pomysł podchwycił nawet Urząd Komunikacji Elektronicznej, który w bezpłatnym dostępie do internetu widzi szansę na zmniejszenie liczby osób zagrożonych wykluczeniem cyfrowym. UKE wzorował się naStanach Zjednoczonych, które szukają sposobu na poprawę dostępności do sieci.

Swój darmowy internet miała mieć także Warszawa. Idea padła jednak ofiarą kryzysu. Mimo że 30 milionów złotych na tę inwestycję zapisanych zostało w Wieloletnim Planie Inwestycyjnym, miasto musiało dokonać w nim pewnych zmian. >>> Dziennik Internautów

Bezpłatny dostęp do Internetu w Warszawie jest niemożliwy. Dlaczego? Odpowiedzialni za ten projekt mają już bezpłatny dostęp. Wielu urzędników otrzyma nagrody o łącznej wartości ponad 58 mln złotych.

Pani HGW nie pozwoli z Warszawy uczynić globalnej wioski. Warszawa pozostanie ogólnoświatową wiochą XXI wieku.

2009/02/10

Lepsza koordynacja

Informację o przeniesieniu śledztwa do stolicy potwierdził DZIENNIKOWI szef krakowskiego oddziału Prokuratury Krajowej Marek Wełna.

Powód decyzji ministra sprawiedliwości Andrzeja Czumy?

Prokurator Wełna tłumaczy, że w ten sposób śledztwo będzie lepiej koordynowane, bo w Warszawie jest i MSZ, i centrum antykryzysowe Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

Żywotnie zainteresowani dobrem śledztwa są w Warszawie? W Krakowie nie z wszystkim sobie radzą. Dlatego stolicę już wiele, wiele lat temu przeniesiono do Warszawy.

Co myśli o Warszawie Polak?

Stolica kraju - republiki banału - stolica kraju na Europy skraju - to fakty - nie mam przecież katarakty - to myśli - które teraz chcę uściślić - gdy stoję w korku widzę same zimne twarze - wszyscy są twardzi i nie chcą się obnażyć - gonitwa - bez początku i końca - osiem minut leci światło ze słońca...

Nie przeginaj Polak, nie przeginaj, będzie źle...

W  sprawie "powieszenia się bezdomnego w RADIOWOZIE, w Bornem Sulinowie, kradzieży miasta Kłomino, też kiedyś będzie coś wiadomo?