2012/03/05
Wiesław Podgórski - samobójca?
2011/06/09
Zamordowali mnie na "facebook"
2009/10/14
Przybywajcie do piwnicy
15 października 2009 roku, po 18.00, w salonie prasowym Piwnicy pod Świętoszkiem Tomasz Marzecki - aktor, ujawni tajemnice pobytu Włodzimierza Wysockiego w Warszawie. Wysocki prowadził nerwowy i artystycznie chaotyczny tryb życia, był uzależniony od alkoholu i narkotyków. W decydującym stopniu doprowadziło to do jego przedwczesnej śmierci na zawał serca. Jego śmierć poruszyła całą Rosję, a pogrzeb w wyludnionej z powodu olimpiady Moskwie zgromadził tłumy. Do dziś jego grób tonie w kwiatach, a wielbiciele jego twórczości starają się zgłębić fenomen Wysockiego... Utwory F. Chopina zagra utalentowany gitarzysta. Dziennikarze nie tylko obywatelscy mile widziani. Herbatka z soczkiem malinowym na koszt firmy.
Więcej informacji: 0-790808523.
Salon prasowy Piwnicy pod Świętoszkiem - Warszawa, ul. Jezuicka 6/8, Stare Miasto. Przybywajcie. Niech wam pogoda nie przeszkodzi.
2009/06/18
Pałac stoi tak jak stał
2009/05/23
Ty potrzymaj, ja pokruszę
2009/03/20
Sitwa boi się sieci?
Coraz więcej polskich samorządów decyduje się na uruchomienie u siebie darmowego internetu bezprzewodowego. Aby jednak nie stanowił on konkurencji dla komercyjnych hot spotów, nakładane są w nich często pewne ograniczenia. Dotyczą one głównie transferu (który pozwala na oglądanie stron i sprawdzenie poczty, ale już nie na pobieranie muzyki czy filmów) lub maksymalnego czasu połączenia.
Pomysł podchwycił nawet Urząd Komunikacji Elektronicznej, który w bezpłatnym dostępie do internetu widzi szansę na zmniejszenie liczby osób zagrożonych wykluczeniem cyfrowym. UKE wzorował się naStanach Zjednoczonych, które szukają sposobu na poprawę dostępności do sieci.
Swój darmowy internet miała mieć także Warszawa. Idea padła jednak ofiarą kryzysu. Mimo że 30 milionów złotych na tę inwestycję zapisanych zostało w Wieloletnim Planie Inwestycyjnym, miasto musiało dokonać w nim pewnych zmian. >>> Dziennik Internautów
Bezpłatny dostęp do Internetu w Warszawie jest niemożliwy. Dlaczego? Odpowiedzialni za ten projekt mają już bezpłatny dostęp. Wielu urzędników otrzyma nagrody o łącznej wartości ponad 58 mln złotych.
Pani HGW nie pozwoli z Warszawy uczynić globalnej wioski. Warszawa pozostanie ogólnoświatową wiochą XXI wieku.
2009/02/10
Lepsza koordynacja
Informację o przeniesieniu śledztwa do stolicy potwierdził DZIENNIKOWI szef krakowskiego oddziału Prokuratury Krajowej Marek Wełna.
Powód decyzji ministra sprawiedliwości Andrzeja Czumy?
Prokurator Wełna tłumaczy, że w ten sposób śledztwo będzie lepiej koordynowane, bo w Warszawie jest i MSZ, i centrum antykryzysowe Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego.
Żywotnie zainteresowani dobrem śledztwa są w Warszawie? W Krakowie nie z wszystkim sobie radzą. Dlatego stolicę już wiele, wiele lat temu przeniesiono do Warszawy.
Nie przeginaj Polak, nie przeginaj, będzie źle...
W sprawie "powieszenia się bezdomnego w RADIOWOZIE, w Bornem Sulinowie, kradzieży miasta Kłomino, też kiedyś będzie coś wiadomo?




