Pokazywanie postów oznaczonych etykietą szansa. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą szansa. Pokaż wszystkie posty

2010/06/20

Każdy głos to szansa


To mój głos - napisał do mnie Roman Sklepowicz.
Po chwili dopisał: TO NASZA SZANSA.

"To mój głos. TO NASZA SZANSA...".

Oby jak najwięcej takich wyborów w kolejnym głosowaniu...

2010/06/21
Dwudziestego po dwudziestej jasnym się stało , że obu kandydatom na najwyższy urząd w Polsce brakuje kilku milionów głosów do jego objęcia.
>>> Miliony mokrych głosów

2010/06/14

I Ty możesz zostać prezydentem

Ty lub ja - możemy zostać prezydentem. Przekonuje mnie o tym obecna kampania wyborcza. Przyjrzyjmy się uważnie obecnym kandydatom. Posłuchajmy tego co mówią. Czy rzeczywiście tak trudno zrobić z siebie /.../? Mordo ty moja...