Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Morawiecki. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą Morawiecki. Pokaż wszystkie posty
2010/03/03
Wybierać - jak to łatwo powiedzieć
Czas wyborów... Czy znowu zaserwujemy sobie coś z dań okągłego stołu, czy może sięgniemy po >>> inne menu? Ofert nie brakuje.
Etykiety:
2010,
Morawiecki,
okrągły,
okrągły stół,
Prezydent,
Solidarność,
wybory
Subskrybuj:
Posty (Atom)

